Get Adobe Flash player
INFORMACJE DLA KIN:

Szanowni Państwo, chcemy Wam zaproponować dołączenie do repertuaru kinowego pełnometrażowego dokumentu pt. „Z dala od orkiestry” zrealizowanego przez Rafaela Lewandowskiego - reżysera i scenarzysty, twórcy kultowego „Kreta” - nagrodzonego m. in. na 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i na 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu, laureata Paszportu Polityki 2011 i kawalera Orderu Sztuki i Literatury nadawanego przez Francuskie Ministerstwo Kultury. Ogólnopolska premiera filmu, z udziałem twórców, odbędzie się 26 września 2017 roku, w kinie Atlantic w Warszawie. Będzie to pierwszy film inaugurujący obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI. Do dystrybucji kinowej film jest przeznaczony od piątku 29 września 2017 i mamy nadzieję, że będą Państwo zainteresowani pokazaniem tego tytułu.

„Z dala od orkiestry” to 86-minutowa opowieść o życiu Zygmunta Lubicz Zaleskiego - poety, pisarza, tłumacza, krytyka literatury, sztuki, muzyki, doktora filozofii i literata, który zmuszony do emigracji rozpoczął działalność jako wykładowca języka polskiego we Francji. Zaangażowany w Polski Ruch Oporu we Francji, niósł pomoc uchodźcom oraz został prezesem Towarzystwa Opieki nad Polakami. Dokument przybliża postać niesłusznie zapomnianego Zaleskiego, ukazuje różne oblicza patriotyzmu i opowiada o sile rodzinnych tradycji.

  • Film dystrybuowany jest w formacie DCP lub Blu-Ray/DVD. Razem z nośnikiem przesyłamy do kin plakaty B1 i ulotki w formacie A6. Forma rozliczenia z tytułu projekcji to 50/50 procent z biletów sprzedanych na projekcję. Jeśli będą Państwo zainteresowani umieszczeniem tego tytułu w repertuarze projekcji kina, jesteśmy w stanie wspomóc działania promocyjne kina w mieście czy w regionie.
  • Poniżej udostępnione są materiały w wersji elektronicznej, które mogą być dla Państwa przydatne przy promocji projekcji, takie jak: press-kit, plakat, fotosy, ulotka czy trailer filmu w formacie HD i 720p. Jeśli są Państwo zainteresowani wyświetlaniem filmu „Z dala od orkiestry” w swoim kinie zapraszamy do kontaktu.

WZÓR UMOWY NA WYŚWIETLANIE FILMU

PRESS-KIT

ULOTKA

PLAKAT

FOTOSY

TRAILER HD

TRAILER 720p

ZOBACZ NA VOD

KUP ONLINE W EMPIK.COM

POKAZY SPECJALNE

laur dwabrzegi
laur camerimage
laur orły
laur europe
laur nagranicy
laur walkiria
laur chicago

PATRONI MEDIALNI

PRODUCENT

Vertigo logo

PRODUCENT

DYSTRYBUTOR